No items found.
Dostępne od ręki

Diamond DA 20 C1

Niezawodność, bezpieczeństwo i wszechstronność
5
2433
km
710
kg
Samoloty tłokowe
234
km/h

Dwuosobowy samolot Diamond DA 20 C1 napędzany jest benzynowym silnikiem Continental o mocy 125 KM. Połączenie tego silnika z kompozytowym płatowcem tworzy samolot niezawodny, trwały i niezwykle odporny na błędy popełniane przez pilotów. Samolot standardowo wyposażony jest w awionikę typu „glass cockpit” - Garmin G500. Jest dopuszczony do lotów w nocy NVFR oraz, jako jeden z nielicznych samolotów na rynku, dopuszczony jest do świadomego wykonywania korkociągów. Jest bardzo wszechstronny i bezpieczny, idealny dla szkół lotniczych. Samoloty Diamond DA 20C1 zostały wybrane do podstawowego szkolenia pilotów przez armię Stanów Zjednoczonych, w Polsce służą w Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie. Diamondy DA 20C1 latają w wielu cywilnych szkołach lotniczych w Polsce i na świecie. To samoloty, które znajdują również wielu prywatnych nabywców-pilotów. Dają duże poczucie bezpieczeństwa i ogromną przyjemność z latania.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 40 NG
Latanie tanio, szybko i bezpiecznie
Wśród wielu zalet samolotów Diamond DA 40NG najczęściej wymienia się jego niezawodności, bardzo niskie zużycie paliwa i rzadkie, niedrogie przeglądy. Te cechy sprawiają, że jest to samolot bardzo ekonomiczny. Dostawa: listopad 2024
4
1741
KM
410
KG
Samoloty tłokowe
285
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 42-VI
Potęga dwóch silników
Dwa silniki i układ przeciwoblodzeniowy dają użytkownikom samolotu Diamond DA 42-VI możliwość latania w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia i nocy, nad górami, morzami i miastami. Łatwo i bez stresu.
4
2245
KM
590
KG
Samoloty tłokowe
353
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Aviat
Husky A-1C
Prawdziwa radość z latania
Sztandarowy produkt Aviat Aircraft doceniany jest przede wszystkim za swoją wszechstronność. Ten dwumiejscowy samolot ma nowoczesną, lekką konstrukcję, duże koła oraz profil skrzydła połączony z bardzo wydajnym systemem klap szczelinowych.
2
1333
KM
419
KG
Samoloty tłokowe
230
km/h
false
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę