Usługi

Planujesz zakup samolotu lub śmigłowca? Nasi eksperci pomogą Ci we wszystkich formalnościach związanych z zakupem i utrzymaniem maszyny.
JB Aviation to również doświadczeni i sprawni doradcy finansowi i ubezpieczeniowi. Wartość samolotów i śmigłowców spada znacznie wolniej niż np. samochodów dlatego coraz częściej są traktowane jako bezpieczna inwestycja kapitału. Pozyskanie zewnętrznego finansowania na zakup w formie leasingu operacyjnego, kapitałowego lub zwrotnego wiąże się z podpisaniem umowy.  W odróżnieniu do aut tu umowa podpisywana jest na dłuższe okresy i/lub z wyższą wartością resztową co zdecydowanie wydłuża okres amortyzacji przedmiotu zakupu i jest korzystne podatkowo. Miesięczne raty leasingowe można elastycznie dopasować do możliwości finansowych firmy. Raty leasingowe mogą zostać w całości wliczone w koszty uzyskania przychodów jeżeli maszyna jest użytkowana do celów służbowych.

Zespół doradców JB Aviaton zajmuje się formalnościami związanymi z podpisaniem umowy leasingowej od A do Z, przejmując na siebie również m.in. konieczność rejestracji statku powietrznego.

Kontakt:
Tomasz Bartoszek
+ 48 690 499 735
tomasz.bartoszek@jbi.com.pl
JB Aviation współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, które specjalizują się w ubezpieczeniach sprzętu latającego. Plan ubezpieczeniowy powinien być ściśle powiązany ze specyfiką prac, kwalifikacjami i doświadczeniem załogi oraz profilem planowanych operacji lotniczych. Bezpieczeństwo klientów i ich maszyn od zawsze jest priorytetem zespołu JB Aviation dlatego zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów.
O bezpieczeństwie latania decyduje wiele różnych czynników. Pogoda, przygotowanie maszyny do lotu, ale i umiejętności pilota. W trosce o klientów JB Aviation pomaga klientom w zatrudnieniu pilotów posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, którzy dowiozą Państwa w każde miejsce w miłych i komfortowych warunkach.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę