Usługi

Planujesz zakup samolotu lub śmigłowca? Nasi eksperci pomogą Ci we wszystkich formalnościach związanych z zakupem i utrzymaniem maszyny.
JB Aviation to również doświadczeni i sprawni doradcy finansowi i ubezpieczeniowi. Wartość samolotów i śmigłowców spada znacznie wolniej niż np. samochodów dlatego coraz częściej są traktowane jako bezpieczna inwestycja kapitału. Pozyskanie zewnętrznego finansowania na zakup w formie leasingu operacyjnego, kapitałowego lub zwrotnego wiąże się z podpisaniem umowy.  W odróżnieniu do aut tu umowa podpisywana jest na dłuższe okresy i/lub z wyższą wartością resztową co zdecydowanie wydłuża okres amortyzacji przedmiotu zakupu i jest korzystne podatkowo. Miesięczne raty leasingowe można elastycznie dopasować do możliwości finansowych firmy. Raty leasingowe mogą zostać w całości wliczone w koszty uzyskania przychodów jeżeli maszyna jest użytkowana do celów służbowych.

Zespół doradców JB Aviaton zajmuje się formalnościami związanymi z podpisaniem umowy leasingowej od A do Z, przejmując na siebie również m.in. konieczność rejestracji statku powietrznego.

Kontakt:
Tomasz Bartoszek
+ 48 690 499 735
tomasz.bartoszek@jbi.com.pl
JB Aviation współpracuje z firmami ubezpieczeniowymi, które specjalizują się w ubezpieczeniach sprzętu latającego. Plan ubezpieczeniowy powinien być ściśle powiązany ze specyfiką prac, kwalifikacjami i doświadczeniem załogi oraz profilem planowanych operacji lotniczych. Bezpieczeństwo klientów i ich maszyn od zawsze jest priorytetem zespołu JB Aviation dlatego zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów.
O bezpieczeństwie latania decyduje wiele różnych czynników. Pogoda, przygotowanie maszyny do lotu, ale i umiejętności pilota. W trosce o klientów JB Aviation pomaga klientom w zatrudnieniu pilotów posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, którzy dowiozą Państwa w każde miejsce w miłych i komfortowych warunkach.

Newsletter

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę