No items found.
Dostępne od ręki

Bell 407 GXi

Znakomite osiągi, niezawodna konstrukcja
7
728
km
1047
kg
Śmigłowce turbinowe
259
km/h

Bell 407 GXi jest najpopularniejszym lekkim śmigłowcem jednosilnikowym, który jako jedyny w tej klasie został wyposażony w system awioniki G1000HTM firmy Garmin. W efekcie zastosowania wzmocnionego silnika Rolls-Royce 250-C47B z podwójnym systemem automatycznego rozruchu FADEC (Full Authority Digital Engine Control), wykorzystania materiałów kompozytowych w konstrukcji czterołopatowego wirnika nośnego oraz powiększenia kabiny pasażerskiej, powstał śmigłowiec łączący znakomite osiągi oraz komfort i bezpieczeństwo lotu. Kabina śmigłowca Bell 407 GXi w układzie klubowym  może pomieścić do 7 osób. . Model ten zyskał także dużą popularność w lotnictwie służb porządku publicznego i ratownictwie medycznym.

Flotę 3 śmigłowców Bell 407 GXi wykorzystuje do swoich operacji m.in. polska policja.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Dostępne od ręki
Bell
505 NXi
Intuicyjna obsługa, najobszerniejsza kabina w swojej klasie
Nowoczesny kształt kabiny śmigłowca zapewnia doskonałą widoczność. Maszyna ma duże drzwi kabinowe i całkowicie płaską podłogę, która gwarantuje komfort 4 pasażerom (siedzenia skierowane przodem do kierunku lotu) i pilotowi.
5
662
KM
2313
KG
Śmigłowce turbinowe
226
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Bell
525 Relentless
Jedyny w swojej klasie
Bell 525 to pierwszy cywilny śmigłowiec sterowany elektronicznym systemem fly-by- wire, wyposażony w intuicyjną, dotykową awionikę Germin G5000H. Model 525 ma bardzo szeroki zakres zastosowań.
5
667
KM
667
KG
Śmigłowce turbinowe
296
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Guimbal
Cabri G2
Rozwiązania sprawdzone w Formule 1
Niskie koszty eksploatacji, przestronna kabina i duży wyświetlacz parametrów silnika to cechy przydatne nie tylko podczas szkoleń, ale także w trakcie lotów biznesowych, turystycznych i dyspozycyjnych.
2
700
KM
280
KG
Śmigłowce tłokowe
185
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 40 NG
Latanie tanio, szybko i bezpiecznie
Wśród wielu zalet samolotów Diamond DA 40NG najczęściej wymienia się jego niezawodności, bardzo niskie zużycie paliwa i rzadkie, niedrogie przeglądy. Te cechy sprawiają, że jest to samolot bardzo ekonomiczny. Dostawa: marzec 2024
4
1741
KM
410
KG
Samoloty tłokowe
285
km/h
false
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę