No items found.
Dostępne od ręki

Pilatus PC-24

Wszechstronny odrzutowiec
8
3610
km
3120
kg
Samoloty odrzutowe
786
km/h

PC-24 to pierwszy na świecie dwusilnikowy odrzutowiec, który może korzystać z bardzo krótkich pasów startowych o nawierzchni utwardzonej lub nieutwardzonej, a tym samym z ponad dwukrotnie większej liczby lotnisk i lądowisk. Kabina samolotu została wydłużona o jeden rząd siedzeń w stosunku do PC-12 co daje jeszcze szersze możliwości konfiguracji przedziału pasażerskiego i bagażowego. Standardowo wyposażony jest w drzwi ładunkowe typu cargo. Posiada niezwykle przestronną kabinę, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Wersja executive odrzutowca wyposażona jest w 6-8 foteli. Wersja pasażerska może pomieścić do 10 osób, natomiast w wersji combi jest dość miejsca do przewożenia zarówno pasażerów, jak i ładunku. PC-24 napędzany jest dwoma silnikami turbowentylatorowymi Williams FJ44-4A, a specjalnie zaprojektowany system awioniczny ACE™ znacząco odciąża pilota. Wszystko to sprawia, że PC-24 zyskuje ogromną przewagę konkurencyjną w segmencie lekkich i średnich samolotów odrzutowych.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę