No items found.
Dostępne od ręki

Diamond DA 50 RG

Duży samolot z potężnym silnikiem
5
1389
km
559
kg
Samoloty tłokowe
335
km/h

Najnowszy produkt austriackiego producenta jest najbardziej przestronnym i komfortowym samolotem w swojej klasie. 5 miejsc, bogate wyposażenie, niskie koszty eksploatacji to jego największe atuty. Zupełnie nowy kadłub z kabiną na tyle szeroką, żeby w tylnym rzędzie siedzeń pomieścić trzy pełnowymiarowe fotele dla dorosłych osób. Przednie fotele zapewniają przestrzeń nawet dla najwyższych pilotów i pasażerów. Samolot dysponuje ogromnym bagażnikiem, do którego można włożyć duże bagaże przez drzwi cargo. Silnik  to potężny, sześciocylindrowy Diesel w układzie V, generujący 300 KM mocy. Jak przystało na silnik Diesla, jest przy tym bardzo ekonomiczny. DA 50RG, podobnie jak pozostałe modele produkowane przez Diamond Aircraft Industries GmbH zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i jest łatwy w pilotażu. Dzięki zastosowaniu układu przeciwoblodzeniowemu, samolot może latać w każdych warunkach pogodowych.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę