No items found.
Dostępne od ręki

Guimbal Cabri G2

Rozwiązania sprawdzone w Formule 1
2
700
km
280
kg
Śmigłowce tłokowe
185
km/h

Niskie koszty eksploatacji, przestronna kabina i duży wyświetlacz parametrów silnika to cechy przydatne nie tylko podczas szkoleń, ale także w trakcie lotów biznesowych, turystycznych i dyspozycyjnych. Lekka konstrukcja śmigłowca jest bardzo wytrzymała, a dla zapewnienia bezpieczeństwa w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, w zbiorniku paliwa zastosowano techniki przetestowane m.in. podczas wyścigów Formuły 1. Przegubowy, bezobsługowy wirnik nośny umożliwia operowanie np. podczas turbulencji, dotychczas zarezerwowane dla znacznie większych śmigłowców turbinowych. Cabri G2 wyposażony jest w nowoczesny system awioniki Garmin GTM650 z elektronicznym monitorem wyświetlającym najważniejsze parametry pracy śmigłowca.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę