No items found.
Dostępne od ręki

Pilatus PC-12NGX

Najbardziej wszechstronny samolot świata
8
3417
km
1684
kg
Samoloty turbinowe
528
km/h

Często mówi się, że nie ma samolotu idealnego. Większość produkowanych na świecie samolotów ma jakieś ograniczenia, a ich nabywcy stają przed różnorakimi problemami. ...bo nie ma kabiny ciśnieniowej, ...bo nie wystartuje z trawiastego lotniska, ...bo ma za długi rozbieg, ...bo ma za mały zasięg, ...bo za wolno leci, ...bo ma za mały bagażnik itp.

Samolot Pilatus PC-12NGX jest samolotem idealnym. Dysponuje ogromną, ciśnieniowaną kabiną, w której może dowolnie konfigurować luksusowe fotele. Dysponuje dyskretną toaletą, łatwo modyfikowalną przestrzenią ładunkową, do której prowadzą drzwi cargo o wymiarach europalety.

Samolot może operować z bardzo krótkich, nieutwardzonych lotnisk co otwiera to przed więcej lotnisk na całym świecie niż mają do dyspozycji business jety. Dzięki temu Pilatus PC-12NGX może przylecieć bliżej miejsca docelowego, korzystać z małych lotnisk, na których nie ma odprawy przedlotowej ani wysokich opłat.  Zasięg tego samolotu to ponad 3 000 km co otwiera zupełnie nowe możliwości szybkiego podróżowania.  

PC-12NGX może latać w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia i nocy, wysoko ponad zjawiskami meteorologicznymi. Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwa w pełni cyfrowa awionika Honeywell Apex dedykowana wyłącznie do tego modelu oraz najbardziej niezawodny silnik turbinowy Pratt&Whitney PT-6A.

Samolot niezwodny, serwisowany tylko co 600h. Co ważne, firma Pilatus Aircraft dba o jakość obsługi serwisowej regularnie szkoląc załogi autoryzowanych serwisów i monitorując jakość pracy.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę