No items found.
Dostępne od ręki

Piper M350

Ponad turbulencją
6
2480
km
593
kg
Samoloty tłokowe
395
km/h

Piper M350 to najtańszy na świecie samolot z ciśnieniowaną kabiną. Oferowany w przystępnej cenie, ale zaawansowaniem technicznym przewyższa samoloty liniowe. Lata o każdej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych. Dzięki ciśnieniowanej kabinie może latać wysoko, ponad turbulencją, w spokojnym powietrzu. Do luksusowej kabiny wchodzi się po schodkach co znacząco poprawia komfort użytkowania. Na pilota i pasażerów czeka sześć wygodnych foteli. Wszystkie systemy samolotu kontrolowane są zaawansowaną awioniką Garmin G1000 Nxi, która rozbudowana jest o pomoce wspomagające pracę pilota na ziemi i w powietrzu. Samolot napędzany jest silnikiem tłokowym o mocy 350 KM. Może korzystać z lotnisk utwardzonych i trawiastych. Dzięki wszechstronności jest jednym z najpopularniejszych samolotów biznesowych w Polsce. Piper M350 otwiera gamę samolotów sześciomiejscowych M-Class.

Dostawa: marzec 2024

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę