No items found.
Dostępne od ręki

Piper M600

Mistrzowski zasięg
6
2748
km
1089
kg
Samoloty turbinowe
507
km/h

Samolot M600 tylko z wyglądu i rozmiaru kabiny przypomina dwa tańsze modele z serii M-Class. Konstrukcyjnie jest to już zupełnie inny samolot. We wzmocnionych skrzydłach mieści zbiorniki paliwa, które pozwalają mu pokonać dystans ponad 2 500 km. Samolot ma przy tym znacznie większy udźwig. Dzięki turbinowemu silnikowi Pratt&Whithey PT-6A o mocy 600 KM samolot jest bardzo szybki. Mózgiem maszyny jest najnowocześniejsza awionika Garmin 3000, wyposażona w system autonomicznego lądowania (Auto Land) na wypadek problemów zdrowotnych pilota lub utraty orientacji. Ponadto samolot ma bardzo zaawansowane systemy korygujące błędy pilota i pomagające odnaleźć się zarówno w trakcie kołowania po dużych lotniskach, jak i w trakcie lotu. Każdy, kto choć raz leciał tym samolotem jest nim zachwycony.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X
Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę