No items found.
Dostępne od ręki

Diamond DA 40NG

Latanie tanio, szybko i bezpiecznie
4
1741
km
410
kg
Samoloty tłokowe
285
km/h

Wśród wielu zalet samolotów Diamond DA 40NG najczęściej wymienia się jego niezawodności, bardzo niskie zużycie paliwa i rzadkie, niedrogie przeglądy. Te cechy sprawiają, że jest to samolot bardzo ekonomiczny. Wprowadzając do produkcji samolot DA 40 Austiacy wyznaczyli dla światowego lotnictwa nowe standardy konstruowania i produkcji samolotów. DA 40NG w strukturze płatowca ma wbudowaną klatkę bezpieczeństwa, która chroni pasażerów w razie wypadku. Fotele wytrzymują przeciążenie do 26G w razie twardego lądowania. DA 40NG jako pierwszy samolot na świecie jest seryjnie produkowany z silnikiem Diesla. Oznacza to, że przelot na odcinku 100 km jest tańszy niż jazda niejednym samochodem.  Samolot jest dopuszczony do lotów instrumentalnych IFR. Latanie jest łatwe i przyjemne dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej awioniki Garmin G1000 NXi z trzyosiowym autopilotem. Samolot jest czteromiejscowy. Miejsca w obszernej kabinie zajmuje się z trzech wygodnych, niezależnych wejść. Samolot jest bardzo łatwy w pilotażu.

Podobne

Ponad 20 różnych typów samolotów i śmigłowców, które zaspokoją oczekiwania zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.
Filtruj
Zastosuj filtry
Aktywne filtry:
Tag
Usuń filtry
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 20 C1
Niezawodność, bezpieczeństwo i wszechstronność
Dwuosobowy samolot Diamond DA 20 C1 napędzany jest benzynowym silnikiem Continental o mocy 125 KM. Połączenie tego silnika z kompozytowym płatowcem tworzy samolot niezawodny, trwały i niezwykle odporny na błędy popełniane przez pilotów.
5
2433
KM
710
KG
Samoloty tłokowe
234
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 42-VI
Potęga dwóch silników
Dwa silniki i układ przeciwoblodzeniowy dają użytkownikom samolotu Diamond DA 42-VI możliwość latania w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia i nocy, nad górami, morzami i miastami. Łatwo i bez stresu.
4
2245
KM
590
KG
Samoloty tłokowe
353
km/h
false
No items found.
Dostępne od ręki
Diamond
DA 50RG
Duży samolot z potężnym silnikiem
Najnowszy produkt austriackiego producenta jest najbardziej przestronnym i komfortowym samolotem w swojej klasie. 5 miejsc, bogate wyposażenie, niskie koszty eksploatacji to jego największe atuty.
5
1389
KM
559
KG
Samoloty tłokowe
335
km/h
false
Brak maszyn dla zastosowanych filtrów.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Newsletter

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę