Rebranding

Po blisko pół roku prac zespół JB Investments zakończył proces rebrandingu, dzięki któremu firma zyskała nową nazwę, JB Aviation. Po 30 latach działalności stworzona przez Jana Borowskiego organizacja na nowo definiuje w polskim lotnictwie czym jest nowoczesność, charyzma i kompleksowa obsługa klientów.

Zrealizowane prace są wynikiem strategicznych zmian zachodzących w strukturze firmy oraz jej ofercie. Stanisław Borowski niezwykle sprawnie zarządza od 15 lat działem serwisu Aero Club dbając o bezpieczeństwo, niezawodność i dokumentację powierzonych nam maszyn. Magdalena skutecznie przewodzi zespołowi sprzedaży doradzając klientom indywidualnym i biznesowym w doborze samolotów i śmigłowców: Pilatus, Bell, Piper czy Diamond. Firma, którą stworzyłem ponad 30 lat temu nieustannie poszukuje przestrzeni do dalszego rozwoju i zmienia się by lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Poszerzyliśmy tym samym ofertę usług m.in. o doradztwo przy wyborze najkorzystniejszej oferty finansowania czy ubezpieczenia. Choć wiele rzeczy stale się zmienia nasza pasja i serce do lotnictwa pozostają niezmienne. Dla zespołu JB Aviation bezpieczeństwo i niezawodność są najważniejsze dzięki czemu ja mogę skoncentrować się wyłącznie na doradztwie przy najbardziej wymagających transakcjach

– powiedział Jan Borowski, prezes JB Aviation.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do pozostawienia danych kontaktowych wraz z krótkim opisem potrzeb. Nasi doradcy z przyjemnością przygotują szytą na miarę Państwa potrzeb ofertę.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została przesłana. Skontaktujemy się wkrótce.

Powrót do strony głównej
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie później.
Obróć urządzenie, aby przeglądać naszą stronę